Hotel Messnerwirt Rasen AntholzHotel Messnerwirt Rasen AntholzHotel Messnerwirt Rasen Antholz

Vítejte v hotelu Messnerwirt

Hotel Messnerwirt
Willkommen im Hotel Messnerwirt

Vítáme Vás v hotelu Messnerwirt v lyžařském & turistickém ráji v oblasti Dolomity - Kronplatz - Antholz - Kronplatz - Jižní Tyrolsko

Uprostřed jezera Antholzersee v Jižním Tyrolsku, blízko horského střediska Kronplatz, Dolomitů a biatlonového centra Antholz se nachází náš hotel a hostinec Messnerwirt. 
Naši hosté obdivují především idylickou atmosféru, kulinářské pokrmy, které jsou připravovány z čerstvých výrobků statku, to vše znásobené tradiční pohostinností

Těšíme se na Vás! Vaše rodina Zingerle


 

Užijte si dovolenou v hotelu Messnerwirt v Antholzi…

Začněte svůj den originální selskou snídání. Vybrat si můžete z několika zrnných druhů chleba; v nabídce je dále kořeněné horské máslo, domácí jogurty, doma vyrobený bylinkový čaj, ovocné šťávy a marmelády … a samozřejmě čerstvá káva s nádhernou vůní.

Jste již unavení z lyžování na Kronplatzu, nebo z pěší turistiky v Dolomitech? Pak si odpočiňte v naší ozdravné oáze s finskou saunou, parní lázní, vířivkou, soláriem a různými relaxačními masážemi.

V rámci polopenze Vás budeme rozmazlovat vybranými 4-5 chodovými menu, připravenými z vlastních přírodních produktů; ochucenými a obloženými s velkou kreativitou a fantazií! Rádi Vám naservírujeme i vegetariánské pokrmy nebo pokrmy pro alergiky. V denní nabídce najdete také pestré čerstvé saláty.

Ubytujeme Vás v našich útulně zařízených pokojích (všechny jsou vybaveny balkonem). Prožijte dovolenou v horách Jižního Tyrolska plnou pěkných zážitků!

 
 
Hotel Restaurant Messnerwirt - Antholz
Hotel Restaurant Messnerwirt - Antholz
Hotel Restaurant Messnerwirt - Antholz
Hotel Restaurant Messnerwirt - Antholz
Hotel Restaurant Messnerwirt - Antholz
Hotel Restaurant Messnerwirt - Antholz
Hotel Restaurant Messnerwirt - Antholz
Hotel Restaurant Messnerwirt - Antholz
 
 

Zažijte Dolomity a Kronplatz v zimě…

Nechte se očarovat zimní horskou krajinou. Co takhle si zaběhat na čerstvě vytvořených běžeckých stopách před domem nebo v biatlonovém centru Antholz? Nebo máte raději sjezd na lyžích či snowboardu? Kronplatz nabízí spolu se svými 100 km sjezdovek* nespočetné možnosti pro sjezdové lyžování. Skibus Vás pohodlně doveze až ke sjezdovce. Přejete si změnu? Pak se rozhodněte pro Dolomiti Superskipass a zalyžujte si v oblasti Cortina, Alta Badia; Gröden a Hochpustertal.

Zažijte Dolomity v létě… 

Hotel Messnerwirt je Vaším výchozím bodem pro jakoukoliv aktivitu v přírodě: pěší turistiku, lezení; výlety na horských kolech; procházky; hraní golfu. U nás ještě zažijete původní Jižní Tyrolsko: síť turistických stezek a cyklostezek, majestátní ledovce Riesenferner s malebným jezerem Antholzersee a Dolomity. Každý týden Vás doprovodíme na naši „Grentenalm“ a ukážeme Vám, jak se vyrábí čerstvý tyrolský sýr „Graukäse“ a čerstvé horské máslo.